Kontakta oss gärna om ni funderar på tillverkning och ytbehandling av en möbel, inredning eller annan produkt i massivt trä eller skivmaterial. Förhoppningsvis kan vi hjälpa er.
AB Strömslunds Snickerifabrik Order, inköp & produktionsplanering Produktutveckling
Post- & besöksadress:
Storgatan 86
568 32 Skillingaryd

Tel: 0370 702 80

Marcus Fransson
Tel direkt: 0370 501 757
Mobil: 070 899 18 87
E-mail: marcus@stromslunds.se

E-mail för order: order@stromslunds.se

Säljare & kundansvarig
Fredrik Karlsson
Tel direkt: 0370 501 755
Mobil: 070 562 11 60
E-mail: fredrik.k@stromslunds.se

Ekonomi & övrigt
Sara Larsson
Mobil: 070 662 11 60
E-mail: sara@stromslunds.se
E-mail: kontoret@stromslunds.se

Kim Levin
E-mail: kim@stromslunds.se

Arbetsledare produktionen
Christer Oscarsson
Tel direkt: 0370 501 759
Mobil: 070 346 53 72
E-mail: christer@stromslunds.se

Utgående gods
Andreas Hertelendy
Tel direkt: 0370 501 754
E-mail: andreas@stromslunds.se

AB Strömslunds Snickerifabrik